Skoči na glavno vsebino

140 LET ŠOLSTVA NA CVENU

V petek, 7. oktobra 2022, je bil za našo šolo velik dan, saj smo praznovali 140 let šolstva na Cvenu. Za ta pomemben dogodek smo pripravili slavnostno prireditev s kulturnim programom, v katerem so sodelovali naši učenci, Kulturno društvo Cven in nekdanji učenci naše šole. S svojo prisotnostjo so nas počastili predstojnica ZRSŠ OE Murska Sobota ga. Darja Farič Klemenčič, županja občine Ljutomer mag. Olga Karba, predsednica Krajevne skupnosti Cven ga. Saša Polajnar, bivši ravnatelji in zaposleni ter vsi, ki imajo radi našo šolo. Po kulturnem programu, ki je bil v Zadružnem domu Cven, je sledil ogled ponovljene šole in druženje v telovadnici.

Hvala vsem, ki nam pomagate uresničevati naše sanje.

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost