VESELI DECEMBER

V mesecu decembru so se pri nas zvrstili številni dogodki, ki so popestrili naš vsakdan. Letos smo bili povabljeni, da izdelamo okraske in z njimi okrasimo smrečico na Glavnem trgu v Ljutomeru ter bonsaje pri trgovini na Cvenu. Povabilu smo se z veseljem odzvali. Obiskali so nas tudi policisti iz Policijske postaje Ljutomer, ki so nas poučili o nevarnosti uporabe in možnosti poškodb pri uporabi pirotehnike. Izvedli smo tudi tehniški dan, kjer so učenci 1., 2. in 3. razreda izdelali okraske iz slanega testa, s katerimi smo okrasili šolski smrečici, okrasili so tudi posodice, katere smo kasneje napolnili s piškoti, ki smo jih napekli sami. Vmes nas je razveselil sneg, zato brez igre na snegu ni šlo. Učenci so neizmerno uživali! Zadnji šolski dan v koledarskem letu je vedno poseben. Zjutraj smo si ogledali proslavo ob dnevu samostojnosti in enotnosti, nato smo imeli krajši kulturni program po posameznih oddelkih v počastitev državnega praznika in bližajočih se novoletnih praznikov. Kasneje so si učenci po oddelkih ogledali še božični risani film. Obiskal nas je tudi dedek Mraz in vsakemu podaril majhno darilo. Skupaj smo še zapeli in obljubil je, da nas bo tudi drugo leto obiskal.