PRVI ŠOLSKI DAN 2021

Ljutomer, 27. 08. 2021

Obvestilo za učence in starše

Obveščamo vas, da bo prvi šolski dan v sredo , 1. septembra 2021, zaradi priporočenih ukrepov potekal tako kot lani.

Učenci matične šole se boste pripeljali s  prevozom (Novak) po priloženem voznem redu, ki velja samo za 1. dan. Za naprej ostane vozni red enak lanskemu.

Na avtobusu in skupnih prostorih je obvezna uporaba maske za vse učence.

1.    Radomerje (odhod 7h), Radomerščak, Veličane, Železne Dveri, OŠ C. Golarja, avtobusna postaja Ljutomer (prihod 7.25h).

2.    Kamenščak (7.30h), AP Ljutomer.

3.    Gresovščak (odhod 7.15h), Slamnjak, Podgradje, avtobusna postaja Ljutomer (prihod 7.25h).

4.    Cven (odhod 7h), Mota, Krapje, OŠ Cven, Mota, Cven, avtobusna postaja Ljutomer (prihod 7.30).

5.    Babinci (odhod 7.10h), Noršinci, Ljutomer (prihod 7.25h).

Ob 8.00 se zberemo na šolskem dvorišču samo učenci in zaposleni.

Že prvi dan je lahko učenec vključen v podaljšano bivanje, vendar mu morate zjutraj naročiti kosilo in mu zagotoviti prevoz domov, ker druge vožnje avtobusa ni.

Prevoz domov bo ob 12. uri z avtobusne postaje.

Prvošolčki matične šole boste o prihodu v šolo obveščeni s strani razredničarke po pošti.

Učenci podružnice Cven boste pričeli 1. šolski dan ob 8.00, prvošolčki pa ob 9.00. Prevoz domov bo ob 12.20.

Nadalje bomo pričeli s poukom  ob 7.30.

Vozni red šolskih avtobusov bo objavljen na spletni strani in oglasnih deskah v šoli.

Jutranje varstvo za učence 1. razreda na matični šoli se bo pričelo ob 5.45 uri,  na podružnici Cven ob 6.00 uri.

Vsi ostali učenci prihajajte v šolo 10 minut pred pričetkom pouka.

Želimo vam prijeten preostanek počitnic in se veselimo srečanja z vami.

Ravnatelj: Branko Meznarič