TEDEN PISANJA Z ROKO 2020 NA PODRUŽNICI OŠ CVEN

V Tednu pisanja z roko smo se na naši podružnici še posebej posvečali pisanju z roko ter poudarjali pomen pisanja za razvoj grafomotoričnih spretnosti in miselnih procesov, ki ob tem potekajo. Z učenci od 1. do 5. razreda smo se učiteljice pogovarjale tudi o pomembnosti estetske pisave. K dejavnosti smo povabili tudi vaščana, ki je na svojem področju dosegel uspeh v svetovnem merilu in je obiskoval našo šolo, drugi pa z nami sodeluje na glasbenem področju. Oba sta prispevala svoj podpis.

Učiteljice in učenci smo prepisovali stavek, katerega vsebina govori o zgodovini naše šole.

Prvošolci so pisali z velikimi tiskanimi, drugošolci z malimi tiskanimi, tretješolci in četrtošolci s pisanimi črkami ter petošolci z vsemi tremi oblikami pisav. Zapise smo razstavili v avli šole, da  jih učenci in starši lahko preberejo.ž

Podpisa Davida Žibrata, svetovnega prvaka v kikboksu in Rafaela Pavličiča, mentorja tamburaške skupine učencev na podružnici.

Zapisi učiteljic in učencev.